Adminisztráció, irodai munka

Számítógépes adminisztrátor munka Zengővárkonyban, hosszú távú stabil munkalehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zengővárkony
2018. 04. 17. 14:08

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk számítógépes adminisztrátor (adatrögzítő) munkatársat teljes munkaidőben és hosszú távra.

Feladatok:

  • Adatok kezelése és feldolgozása
  • Adatbázis-készítés, karbantartás és folyamatos frissítés
  • Műszaki területen történő adatgyűjtés az interneten

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű német nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
  • Fordítási-, értelmező és nyelvi kifejezőkészség, fogalmazási és logikai képesség
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • Felelősségteljes gondolkodás és megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Fix jövedelem, utazási hozzájárulás
  • Dinamikus csapat és kellemes, fiatalos környezet
  • Fizetés Bruttó 180500 HUF per Hónap

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • További nyelv ismerete (angol, cseh, szlovák, román, bolgár, szerb, horvát)
  • Saját gépjármű

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a will.robert@djekft.hu e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése