Telefonos ügyfélszolgálati munkakörbe keressük mielőbbi kezdéssel új kollégánkat, komlói irodánkba

Telefonos ügyfélszolgálati munkakörbe keressük mielőbbi kezdéssel új kollégánkat, napi 8 órás munkavégzésre!

Ha szeretnél egy összetartó csapat hosszútávú tagja lenni, és szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol tényleg megbecsülik és honorálják a munkádat, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása
  • Érdeklődők visszahívása
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képességeket, amellyel kreatívan tudsz problémákat megoldani!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (MS Office)
  • Pozitív beállítottságot! – Mi segítünk, hogy mindig jó kedved legyen!

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség,
  • Ügyfélkezelésben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett jövedelmet,
  • Prémiumot, és extra juttatásokat kínálunk, mert értékeljük, és a honoráljuk a jó és eredményes munkádat!
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Szép, igényes munkakörnyezetet, modern eszközökkel, mert tudjuk, hogy így lehet hatékonyan dolgozni!
  • Folyamatos képzéseket, hogy fejlődhess!
  • Kutyabarát munkahelyet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!