Cipész állás komlói üzemünkben

Professzionális kisvállalkozásunk keresi új munkatársát egyedi méretre készült cipők gyártásához

Modern technológiával felszerelt komlói üzemünkbe, munkanapokon 8 órás munkarendben, precíz és összeszedett munkatársat keresünk. Feladata az egyedi megrendelésű cipőkhöz a lábméretek és a láb 3D képe alapján egyedi kaptafát készíteni a rendelkezésére álló alap kaptafákból.

Amit rólunk tudni kell:

A cipőgyártás területén szerzett tapasztalataink alapján egyedi, méretre készült luxus és ortopéd cipőket készítünk, melyek amellett hogy kényelmesek, szépek, még a lábproblémákat is kezelni tudják. Célunk törzsvásárlóink és új vásárlóink személyre szabott igényeinek kielégítése a legmodernebb technológiát használva.

Feladatok

  • Komlói kis létszámú üzemünkben, digitális méretvétellel rögzített méretek és a láb 3D mozgatható képe alapján, a választott modellt és a megrendelő kívánságait figyelembevéve felépíti az alap kaptafára parafa, bőr és egyéb segédanyagokkal az egyedi lábra alkalmas cipőhöz szükséges formát.
  • Egyedi cipők, nem sorozatgyártás, így különös figyelmet kell fordítani a megrendelésre, minden cipő egyedi darab.
  • Az egyedi cipők gyártási folyamatát IPAR 4.0 rendszerrel követjük, az egyes gyártási fázisok elkészültét a munkatársak állítják a rendszerben. Könnyű fizikai munka.

Elvárások

  • Cipész ismeretek
  • Kézügyesség, pontos és precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság, kezdeményezési készség
  • Csapatszellem, munkatársak felé együttműködő hozzáállás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyök

  •  ortopéd cipész ismeretek
  •  méretes cipőgyártási területen szerzett tapasztalat
  •  vállalatirányítási rendszer, IPAR 4.0 használata során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Személyre szabható munkarend, szabad esték, hétvégék és ünnepnapok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Ösztönző bérstruktúra, teljesítménybér
  • Tapasztalattól és teljesítménytől függően a fizetés bruttó 350.000 - 550.000,- Ft/hó
  • Vidéki lakóhely esetén utazási hozzájárulás
  • Egyedileg készített cipő a munkavégzéshez

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!