Álláslehetőség takarító munkakörben Komlón

T-P Cleaning and Garden Kft.
Komló
Nettó 45 000 Ft / Óra
2021. 04. 29.

MUNKALEHETŐSÉG!

2021.05.01 kezdéssel keresünk takarító munkatársat (napi 1-1,5 órás munkavégzésre) Siklóson lévő  kis  kereskedelmi üzlet külső parkolójának napi szintű takarítására.

Munkaidő:

  • rugalmas munkaidőben végezhető

Bér:

  • Heti 7 nap  mindkét üzletben, ami kb  1-1,5 órás munkavégzés napi szinten / kezdő nettó bér 45.000 Ft / üzlet / hónap

Bejelentett részmunkaidős állás!

Érdeklődni kizàrólag telefonszám megadásával e-mailben, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Csak komoly dolgozni akarók jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Hulladék gyűjtés, összeszedés parkoló és üzlet körüli területen,
  • Üzlet bejárati zóna előtt és kosarakból, kosarak alól blokk, csikk, szemét összeszedése,
  • Szegélyek mentén zöldövezet  takarítása,
  • Télen hó eltakarítás nem tartozik a feladathoz.
  • Havonta egyszer külső ablak tisztítása,

Elvárások

  • Büntetlen előélet,
  • Munkaidő vállalása,
  • Precíz, gyors, megbízható munkatársakat keresünk.

Előnyök

  • Tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Bejelentett állàs,
  • Hosszú távú munkalehetősèg,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!