Vevő-, ügyfélszolgálat

Telefonos kérdezőbiztosokat keresünk Komlón

Munkavégzés helye: Komló
2020. 09. 16. 15:42

Ha megbízható és stabil munkahelyet keresel, akkor a magyar tulajdonú, 10 éves tapasztalattal rendelkező cégünk a megfelelő választás.

Feladatok:

  • piackutatási kérdőívek telefonos lekérdezése
  • biztosítási termék és más szolgáltatások iránt érdeklődés felkeltése telefonon (lead-ek gyűjtése)

Elvárások:

  • pontosság, megbízhatóság
  • jó és szabatos kommunikáció
  • minimum 16 munkaóra egy héten
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ügyfél és eredmény orientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • a munkavégzéshez szükséges oktatás
  • folyamatos szakmai fejlődés és vezetői támogatás
  • időben és pontosan elszámolt kifizetés
  • rugalmas beosztású munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése