Egyéb munkalehetőségek

Kutatási projekthez telefonos operátor kollégát keresünk Komlón

Munkavégzés helye: Komló
2019. 04. 11. 12:08

Jó kommunikációs készséggel rendelkezik? Szeret emberekkel beszélgetni? Ha igen, akkor nálunk a helye! Kutatási projektjeinkhez új kollégákat keresünk komlói irodánkba, operátori alkalmi munkára.

Bármilyen korosztályból jelentkezőket várunk  (18 év feletti diákokat is szívesen látunk)

Munkavégzés helye: Komló, Kossuth Lajos utca

Feladatok:

  • Telefonon kerestül kérdőív lekérdezése meghatározott adatbázis alapján
  • számítógépes software segítségével

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • határozottság
  • számítógép alapfokú használata

Amit kínálunk:

  • Megfelelő honorárium
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • jó csapat.
  • azonnali kezdés
  • fizetés pontosan
  • bármilyen korosztályból jelentkezők számára. (18 év feletti diákokat is szívesen látunk)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése