Kutatási projekthez telefonos operátor kollégát keresünk Komlón

Jó kommunikációs készséggel rendelkezik? Szeret emberekkel beszélgetni? Ha igen, akkor nálunk a helye! Kutatási projektjeinkhez új kollégákat keresünk komlói irodánkba, operátori alkalmi munkára.

Bármilyen korosztályból jelentkezőket várunk  (18 év feletti diákokat is szívesen látunk)

Munkavégzés helye: Komló, Kossuth Lajos utca

Feladatok

  • Telefonon kerestül kérdőív lekérdezése meghatározott adatbázis alapján
  • számítógépes software segítségével

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • határozottság
  • számítógép alapfokú használata

Amit kínálunk

  • Megfelelő honorárium
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • jó csapat.
  • azonnali kezdés
  • fizetés pontosan
  • bármilyen korosztályból jelentkezők számára. (18 év feletti diákokat is szívesen látunk)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!